מעבר דירה, תקלה במנעול של הדלת כמו גם מקרי חירום המאלצים את גורמי החירום לפרוץ מנעולים, מובילים אותנו אל המנעולן על מנת להחליף את המנעולים בחדשים. 

כאן אנחנו עשויים למצוא את עצמנו מתחבטים אל מי לפנות. לא כל מי שיודע להחליף צילינדר או מנעול אכן ראוי ליהנות מהאימון שלנו. 

אחרי הכול, החלפת מנעולים זוהי משימה המעניקה לאיש המקצוע גישה אל הבית או אל כלי הרכב כאשר במקרים בהם הוא לא יהיה אדם הגון, הוא עשוי לעשות שימוש שאינו נאות ביכולות המקצועיות שלו.

ברור שמדובר בחשש שהוא מציאותי ועלול לקרות. על כן, כאשר אנחנו באים לבחור את איש המקצוע שיבצע את המלאכה, אנחנו חייבים לשים לב ולברר היטב אל מי אנחנו פונים. 

יש כמה וכמה פרמטרים אליהם יש לתת את הדעת בעת הבחירה במנעולן.

מנעולן מהיר

חשוב לשים לב כי מדובר באיש מקצוע מהיר שמבטיח הגעה מהירה אל המקום. כאשר אנחנו מגיעים למסקנה כי עלינו להיעזר במנעולן, אנחנו רוצים לקבל את השירות מיד. 

החלפת מנעולים

שירותי החברה


החלפת צילנידר

פריצת דלתות

החלפת מנעולים

פריצת רכבים

פריצת מנעולים

במיוחד אם מדובר במקרה אשר בו יש לכודים בתוך הבית ונדרשת פעולה מהירה של פריצה וחילוץ. חשוב לשים לב למיקום ממנו אמור המנעולן להגיע על מנת שאכן ההגעה המיידית תהיה אפשרית.

מנעולן אמין

העבודה של המנעולן חייבת להיות עבודה אמינה. אחרי הכול אנחנו מוסרים לידיו של בעל המקצוע את הבית שלנו. הוא מחזיק בידיו את המנעול ואת המפתח החדש ואם הוא לא יהיה אדם אמין הרי שהוא עלול לעשות שימוש לא הגון בכל אלו.

מסיבה זו חשוב לבדוק האם מדובר במנעולן אמין שמחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה וכי מדובר באדם אמין וישר שאין לו כל עבר פלילי.

מנעולן במחיר הוגן

המציאות אשר בה אנחנו מחפשים מנעולן היא על פי רוב מלחיצה. האדם שמבקש את השירות זקוק לו בדחיפות. חשוב לברר כי איש המקצוע אינו גובה מחירים מופרזים והוא לא מנצל את המצוקה של הלקוח.

אורן מנעולים, מנעולן מקצועי ומיומן, מנעולן זריז ומהיר, מנעולן אמין, מוסמך ומורשה עם תעודה.

 

 

פריצת דלתות החלפה והתקנת מנעולים מהמתקדמות ביותר

להזמנת שירות מהיר
חייגו 054-8006140

פריצת דלתות החלפה והתקנת מנעולים מהמתקדמות ביותר

להזמנת שירות מקצועי ע"י מנעולן מוסמך חייגו 054-8006140
phone4, phone, contact, telephone, support, call
054-8006140
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

שירות 24/7
מכבדים כרטיסי אשראי